Firma ARMAL jest dynamicznie rozwijającą się spółką branży kompleksowego wyposażenia serwisów samochodowych. Jesteśmy na rynku już 30 lat. Siedziba mieści się w Bydgoszczy. Jesteśmy w stanie dotrzeć w niemal każde miejsce w kraju, zgrana załoga posiadająca wysokie kwalifikacje uczyni wszystko by sprostać Państwa oczekiwaniom i zrealizować wszystkie zadania jakie stawiają Państwo przez nami.

W chwili obecnej stabilna i silna firma opiera się o doświadczony zespół specjalistów koniecznych przy budowie i wyposażaniu serwisu. Posiada rozbudowane zaplecze techniczne i logistyczne, oraz własne centrum szkoleniowe. Prowadzi wielokierunkową działalność handlowo - usługową chroniącą przed wahaniami koniunktury poszczególnych branż

Dzisiaj ARMAL s.c. to firma która dzięki osiągniętej pozycji daje swym partnerom poczucie bezpieczeństwa, oraz pewność dobrze inwestowanych środków w trakcie realizacji obiektu i dostaw wyposażenia.
Wszystkie urządzenia dostarczamy i instalujemy we wskazanej przez Klienta placówce na terenie Polski. Nasza współpraca z klientem rozpoczyna się od wstępnego szkicu, poprzez stworzenie koncepcji, aż do realizacji projektu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GYS, CHIEF Collision Technology i SAIMA SERVICE POLAND

 

 

Prosimy zapoznać się z naszą ofertą.